Pinoox logo

پینوکس

پلتفرم اوپن سورس توسعه وب اپلیکیشن

about us

درباره ی ماپینوکس چیست؟


پینوکس با طراحی مدرن و ماژولار امکانی را برای توسعه دهندگان فراهم آورده است که به شکلی ساده بتوانند اپلیکیشن های کاربردی نظیر مجله، فروشگاه، حسابداری و همه آنچه که ممکن است نیاز جامعه پینوکس باشد را ایجاد کند و بر روی مارکت برای دسترسی عمومی قرار دهند. استفاده کنندگان پینوکس به راحتی می توانند با یک یا چند اپلیکیشن پینوکس به مانند یک پازل اپلیکیشن ها را در کنار هم قرار دهند و سرویس های آنلاین مورد نیاز خود را راه اندازی نمایند.


در پینوکس توسعه دهنده سایت نمی سازد بلکه یک اپلیکیشن پینوکس را توسعه می دهد و این کاربر است که با این اپلیکیشن ها به شکل پازل سایت خود را ایجاد می کند. در واقع کاربر تصمیم میگیرد که از اپلیکیشن هایی که بر روی مارکت قرار میگیرد و یا برنامه نویس آنرا بصورت اختصاصی توسعه می دهد چگونه استفاده کند و زیرساخت یا وب سایت خود را با آن ایجاد کند.


ما اعتقاد داریم که پینوکس یک پلتفرم آزاد برای همگان می تواند باشد که هر توسعه دهنده ای بصورت رایگان از آن استفاده کند و یا در توسعه آن مشارکت داشته باشد تنها این گونه است که می توانیم یک محصول عالی و بی نقص را خلق کنیم و همچنین این روز ها دیگر مزیت های اوپن سورس بودن بر هیچ کس پوشیده نیست که منجر به تکامل و رشد سریع محصولات نرم افزاری خواهد شد.